Profil

Madsky

01 Ağustos 2004

Hakkında

www.panfotografevi.com ____________________________________________________ "Biz canlilarin cehennemi gelecekte var olacak bir sey degil, egerbir cehennem varsa, burada, coktan aramizda; hergun icinde yasadigimiz, birlikte, yan yana durarak yarattigimiz bir cehennem.bu durumda aci cekmemenin iki yolu var: birincisi, pek cok kisiye kolay gelir: cehennemi kabullenmek ve onu gormeyecek kadar onunla butunlesmek. ikinci yol riskli: surekli bir dikkat ve egitimistiyor; cehennemin ortasinda cehennem olmayan kim ve nevar, onu aramak ve buldugunda tanimayi bilmek, onu yasatmak, ona firsat vermek." (Marco Polo)
_________________________________________________

"Dünyanın herhangi bir yerinde elde edilebilecek çok fazla birşey yoktur. dünya sefalet ve ıstırapla doludur; ve eğer bir insan bunlardan yakasını kurtarırsa, bilsin ki can sıkıntısı her köşebaşında pusuda beklemektedir. hatta daha da fazlası; genelliklegalip gelen kötülüktür; ve gürültü ve şamatayla sesini en fazla duyuran budalalıktır. talih insafsız ve acımasızdır, ve insanlık acınacak durumdadır..." (arthur schopenhauer)
_________________________________________________

Sessizlik.
Artık ne soru, ne yanıt.
Sessizlik.
Ne cümle, ne sözcük.
Yalnızca sessizlik.
Kapkara gece.
-Nerdesin?
-Hiçbir yerde.
-Keşke...
(BinbirHece. F.Edgü)

Takip Ettikleri (Liste)

Bulent Bildik Cahil Amca Yusuf Yavuz Ahmet Uzunoglu Melek Konçuy Körüklü Onur Özbakan Çiler Erbil Kerem Demircan Sina Demiral Birol Üzmez Erhan Bayladı Ebru Eren

Kişisel Bilgileri

  • Ad Soyad : Cihan Altun
  • Şehir : Ankara
  • Cinsiyet : Bay
Teşekkürler!