Profil

TubaIsis

27 Nisan 2007

Hakkında

Merhaba, ben amatörüm; hatta hayatımda hiç tripodla çekim bile yapmadım. :)
Herhangi bir kursa da gidemedim henüz... inşallah bir gün o da olur!
Gezi fotoğraflarım var bol bol, severek, anı olsun, bana bir şeyleri-biryerleri hatırlatsın diye çektiğim. Ve yine, genel olarak, başkalarının da bu tür fotoğraflarına ilgi duyuyorum.
Biliyorum ki, burada çok başarılı ve iyi fotoğrafçılar var; hani, belki onlardan birşeyler öğrenebilirim, ilerde, şimdiki fotoğraflarımdan daha iyilerini çekebilirim. Ayrıca, gördüğüm, sevdiğim, bana ilginç gelen yerlerin fotoğraflarını da, sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu yüzden buradayım...

Çok soran oluyor diye, kendimle ilgili de kısa birşeyler de yazmak istiyorum artık. :)
Turizmci değilim, ilkokul öğretmeniyim ve tüm paramı (hatta bazen kredi de alarak) gezmeye harcıyorum. Gezmek benim hobim. Çoğunlukla yalnız ve karayoluyla (veya ucuz uçak takibiyle) geziyorum, ucuz ama biraz uzun oluyor. Sadece birkaç ülkeye arkadaşlarımla gittim, orada da araba kiraladık, yani yine rahat ettik.
Sonuç olarak, önceden planlayıp, araştırma yapıp, sırt çantamıalıp, tek başıma gidiyorum bir yerlere, keyfimce dolaşıyorum, organize gezilerle mukayese bile edilmeyecek fiyatlara geziyorum.Tabii her şey her zaman toz pembe olmuyor ama, şikayetçi değilim.:)
Bu arada, Mısır (dig makinem yoktu), Fas, İspanya ve Portekiz (Bu üçünde de makinem, bilmemkaçıncı düşüşten sonra bozulduğu için yoktu.) portfolyolarım bir süre daha boş kalacak, çünkü oralarda dijital fotoğraflar çekemedim; albümümdekilerden de neleri, ne zaman, nerede taratırım bilemiyorum.

Ve Türkiyemıde Hakkari, Siirt, Kütahya gibi birkaç şehir dışında, çok fazla yere gittim.
Kimse bunu sormadı ama, yazayım, çok güzel Türkiye fotoğraflarım da var aslında ama, eski oldukları, dijital olmadıkları için ne yazık ki buraya yükleyemiyorum; yoksa, ülkemi iyi bilir ve severim.
Türkiyeıde en sevdiğim şehirler Antakya, Kars ve Sinopıtur, fırsatım olsa, on kere de giderim buralara.
Sevgilerimle!

Takip Ettikleri (Liste)

Turgut Tarhan Murat Akdedepinar Yiğit Güney Ahmet Yapan Cengiz İlkiz Hamiyet Camuşcu Serkan Silahsor Murat Kurt Eren Abice nuclearcat Derya Yılmaz metecelik

Kişisel Bilgileri

  • Ad Soyad : Tuba Evren
  • Şehir : Ankara
Teşekkürler!