Forum / Donanım-Ekipman / Nikon D90 Mı Canon 60D & 600D mi ? Mesaj Yaz

Forumda Neler Oluyor?

• Maldia Fotoğrafı
    Maldia | 3 yıl önce

İyi akşamlar daha önce canon 500d kullanıyodum sevdigim birisine sattım yenisini alcam ama karar veremedim..

sizler tabiki benden daha tecrübelisiniz sizlerden fikir almak istedim..malatyalıyım malatada pek fikir alabilecegim bi yer yok malasef...

sizce
    Nikon D90 + kit lens(18-105) fiyat 2500 tl ortalama..

Canon 60D + kit lens (18-135) fiyat 3000 tl ortalama..

Canın 600D + kİt lens (18-135) Fiyat 1700 ortalama..

BENİM AKLIMDAN NİKON D90 GECİYOR CÜNKÜ PARAM TAM ONA YETİYOR AMA CANONDAN DA VAZGECMEK İSTEMİYORUM KENDİMİ BİRAZ DAHA sıkıp CANON 60D Mİ ALSAM DİYE DÜŞÜNMEKTEYİM..VE BİDE CANON 600D ALIP BİDE FARKLI Bİ LENS ALMAKTA AKLIMDAN GEÇMİYOR DEİL 600D ALIP BİDE TELE LENS FALAN ALMAK DAHAMI MANTIKLIDIR ?

İYİ YADA KÖTÜ LÜTFEN CVP YAZARSANIZ ONA GÖRE DEGERLENDİRİP BİRİNİ ALCAM...

ŞİMDİKTEN TEŞEKKURLER..SAYGILAR..

6
  • digiman Fotoğrafı
    digiman | 3 yıl önce

Bütçen yetiyorsa Nikon D7000 al, yetmiyorsa Canon 600D al, hatta bu fiyata 600D bulabiliyorsan kesinlikle kaçırma.

• Maldia Fotoğrafı
    Maldia | 3 yıl önce

ilginiz için teşekkur ederim malasef nikon d7000 bütçeme göre deil :( 4500 tl yi geciyor fiyatı onun hemen hemen..600d evet 1720 tl ye alabiliyorum fiyat aldıgım yerdeki fiyat..ama nikon d90 ile 60d daha profosyonel geliyor sanki..ama yinede sizin dediginizi dikkate alacagım çok sag olun..

• cemcapraz Fotoğrafı
    cemcapraz | 3 yıl önce

Hayırlı aksamlar benim durumumda sizinkiyle aynı diyebilirim.. öncelikle 600

Konunun devamını okumak için Pro Üye olmalısınız.
    Pro üye olarak forumlarımıza özgürce erişebilir, Türkiye'nin en büyük fotoğrafçılık arşivinden faydalanabilirsiniz.

PRO ÜYE OL

• Maldia Fotoğrafı
    Maldia | 3 yıl önce

ilginiz için çok teşekkur ederim cem bey 60d almam için bi ay daha beklemem

• cemcapraz Fotoğrafı
    cemcapraz | 3 yıl önce

Bir ay bekleyebilirsiniz pişman olmazsnız emin olun.. 60d ile çekilmiş fotol