Makro Fotoğrafları / Müge Çiçeği

Tüm hakları saklıdır © tataba
tataba Fotoğrafı
 • Kategori : Makro
 • Yüklenme Tarihi : 31 08 2007 11:29
 • Copyright : tataba
Etiketler

Müge Çiçeği

Diğer Fotoğrafları

Su Perisi Fotoğrafı

Turunç-marmaris Fotoğrafı

Tarlada Günbatımı Fotoğrafı

Ters �şık Fotoğrafı

Pazar Fotoğrafı

Papatyam Fotoğrafı

Işık-ritim-doku Fotoğrafı

Odamdan Ankara Fotoğrafı

Gölgeler Fotoğrafı

Tek Başına Fotoğrafı

Büyük Usta Fikret Otyam Fotoğrafı

Uçhisar-panoramik Fotoğrafı

Yeni Fotoğraflar

köy ekmeği, organik ekmek, doğal ekmek, karadeniz ekmeği, the casca, beyzialem Fotoğrafları köy kahvaltısı, domates, domates salatası, domates, the casca, beyzi alem Fotoğrafları köy kahvaltısı, domates, domates salatası, domates, the casca, beyzi alem Fotoğrafları transparan cam korkuluk, cam merdiven, noktasal tutucu, noktasal tutuculu cam korkuluk, spider cam, mavi nokta, maviglass, the casca, beyzi alem Fotoğrafları transparan cam korkuluk, noktasal tutucu, noktasal tutuculu cam korkuluk, spider cam, mavi nokta, maviglass, the casca, beyzi alem Fotoğrafları transparan spider cam saçak, cam saçak, cam canopy, cam markiz, cam veranda, maviglass.com, thecasca, beyzi alem Fotoğrafları transparan cam korkuluk, noktasal tutucu, noktasal tutuculu cam korkuluk, spider cam, mavi nokta, maviglass, the casca, beyzi alem Fotoğrafları yalnizlik, yalnizlik resmi, sahilde yalnizlik, yalniz insan, aşik, üzgün insan, the casca, beyzi alem Fotoğrafları şömine, ateş, sicaklik, the casca, beyzi alem Fotoğrafları sandalye, koltuk, yalnizlik, sahne, Fotoğrafları gün doğumu, güneş, boğaziçi manzara, 3.köprü, rumelikavak, rumeli kavaği, the casca, deniz, sahil Fotoğrafları trilyeden kuş bakışı bir görünüm Fotoğrafları
Ne Çiçeği Müge Çiçeği 2 İnci Çiçeği’m  Müge Müge Müge Çiçeği Müge çiçeği Beyazın Asaleti

Nesli Tükenmekte Olan Müge, Limon Kokulu, Yapraklari Koyu Yeşil Olup Birçok Ailenin Görmeden İsim Olarak Seçtiği Zarif Bir Çiçek... 40-50 Yıl Önce Gelinler Ellerinde Yapma Müge Çiçeği Taşırlardı. Saçaklı Kökleri Olan Mügenin Çiçekleri Takribi 15 Gün Solmadan Dayanır. Yılda Bir Kez Ilkbaharda Açar. Yaprak Formu Güzeldir Ve Sulandığında Sonbahara Kadar Dayanır. İsmi Müge Olan Herkese Bahçemden Armağandir.

 • mugemutlu | 6 yıl önce
  adımın bu kadar güzel bi çiçege ait oldugunu bilmiyordum zarif ve nazik bi çiçek peki nerden bulabiliriz bu çiçegi
 • sagk | 7 yıl önce
  Yeşil yaprakları fon olunca daha da güzelleşmiş.Dizi halinde şık bir çiçek.Kokulu olması ile de ayrı güzel.Emeğinize sağlık Tahir Bey.Dostlukla.
 • selim1017 | 7 yıl önce
  Merhaba Tahir Bey,
  resim oldukça güzel..
  ayrıca kız arkadaşımın ismi ile ilgili detaylı bilgi sunduğunuz için de çok teşekkür ederim :))
 • thend | 9 yıl önce
  merhaba tahir bey süper bir karee olmuşşş muge çiçeginii iyii yansıtmışsıınız
  size birşey sormak istiyorum bu müge çiçegi çiçegi türkiyede bulunuyormu ben satan biyer bulamadımdaa bana bu konuda yardımcı olursanız seviniriim iyi günler iyi çalışmalar
 • tayga | 9 yıl önce
  Merhabalar Tahir bey,
  bu çiçeği o kadar çok araştırdımki sizin bu çiçeği görüntülediğinizi görünce çok mutlu oldum. Eşimin adı Müge ve ona süpriz yapmak istemiştim. Siz de görünce çok sevindim. Elinize sağlık. Selamlar.
Yorum Yaz
  Gönder