Manzara Fotoğrafları / Erciyes Panoramik

Tüm hakları saklıdır © parabola
parabola Fotoğrafı
 • Kategori : Manzara
 • Yüklenme Tarihi : 23 07 2007 10:38
 • Copyright : parabola

Diğer Fotoğrafları

Özgürlük Hissi Fotoğrafı

Balloons  Cappadocia Fotoğrafı

Didim Günbatımı Fotoğrafı

  Fotoğrafı

  Fotoğrafı

 Fotoğrafı

  Fotoğrafı

Malmö-2 Fotoğrafı

Malmö-1 Fotoğrafı

Greenblue Fotoğrafı

[  Fotoğrafı

Karakoy Fotoğrafı

Yeni Fotoğraflar

çiçek,karabük,yenice ormanları Fotoğrafları cüzdan, deri, deriçanta, dericüzdan, deritütünkesesi, eldikişi, elişi, etsy, filtre, handcrafted, handmade, hediye, kart, leather, leatherart, leathercrafter, leatherlove, leathers, leatherwork, madeinturkey, pasaport, passport, sigara, smleathergood Fotoğrafları cüzdan, deri, deriçanta, dericüzdan, deritütünkesesi, eldikişi, elişi, etsy, filtre, handcrafted, handmade, hediye, kart, leather, leatherart, leathercrafter, leatherlove, leathers, leatherwork, madeinturkey, pasaport, passport, sigara, smleathergood Fotoğrafları tütün, tütünkesesi, kadifedenkesesi, deritütünkesesi, elyapımıderitütünkesesi Fotoğrafları tütün, tütünkesesi, kadifedenkesesi, deritütünkesesi, elyapımıderitütünkesesi Fotoğrafları çiçek,sonbahar,kavanoz,doğa,bahçe,çiçek Fotoğrafları yağmur,gül,diken,doğa,bahçe,damla Fotoğrafları lara, doğa, deniz Fotoğrafları bitki, doğa Fotoğrafları kar Fotoğrafları boat-orange-photo-bymeralmeri-sea-ıstanbul-turkey Fotoğrafları turkey-boat-sea-ıstanbul-photo-bymeralmeri Fotoğrafları
Büyük Mardin Sarıyer Hopa Bandırma GÖcek'ten Güneşe Veda  Salda Gölü 2 Yarına Hazırlık Mutluluk  Gün Batarken

Erciyes Dağı Bilgi;
-------------------------

Erciyes Dağı, 3.917 M. Yüksekliğinde Türkiyeınin Kayseri Ilinin Sembollerinden Olmuş Dağımızdır.

Sönmüş Bir Iküme Volkanı Olan Dağdaki Volkanik Patlamaların 30 Milyon Yıl Önce Başladığı, Erciyesıten Çıkan Küllerin Rüzgârla Kilometrelerce Uzaklara Taşınarak, Hasan Dağı Ile Birlikte, Kapadokya Bölgesindeki Peri Bacalarını Oluşturduğu Düşünülmektedir. Yüksek Kısımları Her Mevsim Karla Kaplı Olan Erciyesıin Kuzeyinde Bir Kilometre Uzunluğunda Dağ Buzulu Vardır.

Dağcılık Ve Kış Sporlarında Türkiyeınin Belli Başlı Merkezlerinden Olan Erciyes, Kayseriınin 30 Km. Güneyinde Yer Alır. Erciyes Kayak Pisti Dünyanın En Iyi Kayak Pistlerindendir.

-------------------------

Erciyes / Kayseri Isimli Fotoğrafıma Gösterdiğiniz Ilgi Ve Yorumlarınız Neticesinde Panoramik, Erciyes Iin Daha Heybetli Göründüğü Bu Fotoğrafı Da Paylaşmak Istedim.

İlk Fotoğraf;

Http://www.fotokritik.com/631053

Yorumlarınız Ve Ilginiz Için Çok Teşekkür Ederim.

Yorum Yaz
  Gönder