Tüm hakları saklıdır © ipek_karaoglan
ipek_karaoglan Fotoğrafı
 • Kategori : Makro
 • Yüklenme Tarihi : 03 05 2013 23:11
 • Copyright : ipek_karaoglan
Etiketler

asd

Diğer Fotoğrafları

Güneş Topla Benim �çin Fotoğrafı

  Fotoğrafı

Neden Fotoğrafı

Öyle Bakma Çünkü  Fotoğrafı

Doğuda Çocuk Olmak  Fotoğrafı

Dünyayi Verelim Çocuklara Fotoğrafı

Exif Bilgileri
 • Kamera : Canon EOS 550D
 • Odak Uzaklığı : 55/1
 • Enstantane : 1/3200
 • Diyafram : f/9.0
 • ISO/Film : 100

Yeni Fotoğraflar

camii-bayrak-gece-allah-bymeralmeri-istanbul Fotoğrafları türkbayrağı-nöbetteyiz-istanbul-turkey-bymeralmeri Fotoğrafları türkiye türk bayrağı by meral meri - 15 temmuzdarbesi-2016,istanbul,demokrasinöbeti Fotoğrafları darbeyi püskürten türkiye halkı by meral meri istanbul Fotoğrafları boğaziçi köprüsü,15 temmuz gecesini protesto için 21 temmuz gecesi,istanbul,demokrasinöbeti,hakimiyet milletindir Fotoğrafları Fotoğrafları Fotoğrafları semra şeren Fotoğrafları semra şeren Fotoğrafları insan,portre,model,photoshoot Fotoğrafları insan,portre,model,photoshoot Fotoğrafları insan,portre,model Fotoğrafları
Gülcan  Sus İki Ray Kadar Uzak  Sb Gökyüzündeki Sadelik İsimsiz West Of The Sun Gün Batımı
 • ekremkececi | 4 ay önce

  Bebek Oyunları

  Yani Hazel bebek, Bebek bakımı4 kişilik ailenin en büyük kız çocuğudur. Ama bunun kadar hiç biri ilgi görmedi. Bu oyunda Hazel bebeğin ilgi görun oyunları arasına girmeyi başardı. İkinci sıraya da Hazel'in Hazel bebek cilt bakımı oyununu koyabiliriz. Şimdilerde ise annesi ve babasının dahi içerisinde olduğu oyunları görmek mümkün. En son hazırlanan oyunda hatırlayacağınız üzere, Hazel bebek ile beraber banyoda hijyen konusunda bazı bilgiler almıştık. En Popüler Hazel Bebek Oyunları Hangileri? Bu sorunun cevabını vermek çok zor olacak. Hazel ismi hem Türkçeye, edge de yabancı dile çok uygun bir isimdir. Okul çağında draught Hazel, ablası olarak Matt'e örnek olmak istese de, yaramazlık yapmayı daha çok sevdiği için bunu başaramaz. Mobil uygulamalarda dahi binlerce indirme alan karakter, patlak gözleri ve sevimli yelpısı ile sevildiği düşünülüyor. Hal böyle yapınca seçim yapmakta zor. Ama biz sizleri biraz geriye götürerek Hazel Bebek Hasta oyununu örnek vereceğiz. Hatta Hazel'in kardeşi Matt'i de son zamanlardaki Bebek bakımı oyunlarda görüyoruz. Daha sonrasında bir çok oyunu daha çıktı. Biz oyunuoyna.com olarak ise kızın ismiye meşhur olduğunu düşünmekteyiz. Bu oyunların kalitesi arttı. Hazel Bebek kategorisi Hazel Bebek Kimdir? Yaklaşık olarak 5 ay öncesine kadar ismini bile duymadığımız Hazel bebek, kısa sürede büyük bir yükseliş içerisine girerek kız çocuklarının en sevdiği karakter olmayı başarmıştır. Bebek ilk zamanlardaki oyunlarında, genellikle arkadaşları ile karşımıza çıkmıştı. İyi eğlenceler dileriz. Kızın sevilmesinin bir diğer nedeni de eğitici oyunlarının çok fazla olması. Hazel Bebek Niye Kızlar Tarafından Sevildi? Patlak gözleri ve sevimli yapısı ile kısa sürede büyük bir ün sahibi olmayı başaran Hazel, kızlar tarafından bu kadar çok sevilmesinin asıl nedeni bir çok kişi tarafından bilinmiyor. Kızın popüler olmasını sağlaic ilk oyun bu olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Oyunuoyna.com olarak tüm Hazel bebek oyunları sitemizde bulunmaktadır. Barbie gibi ünlü bir karaktere dahi kafa tutan Hazel, şuanda 50 orjinal oyunu ile dikkatleri üzerine çekiyor. İstediğiniz zaman kategorimizi ziyaret ederek sevimli bebeğin oyunlarını tamamen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Hatta akılda kalıcı olması ile de çok kolay bir şekilde söylenebiliyor. Çünkü kızın before aldığı her oyun çok ilgi görüp seviliyor.

  Bebek Gelişimi

  Bebeklerin gelişimini Bebek Gelişimi etkileyen önemli unsurları öğrenerek, ay ay bebek beslenmesi nasıl olmalı sorusunu daha etkili bir şekilde araştırabilir, bebeklerde boy kilo takibini yapmanın önemini fark edersiniz. Bebek gelişiminin aylara göre takip edilmesi konusunda whollyınıza takılan ve takılması gereken bütün sorular ve cevaplar siz ve bebeğiniz için Hürriyet Aile’de BEBEKBebeğiniz 24-36 aylıkYaşını ve cinsiyetini bilir, kendisini rahatlıkla ifade edebilir.BEBEKBebeğiniz 18-24 aylıkKoşmaya başsecular bebeğiniz aynı zamanda 3 kelimeyi yan yana getirerek cümle kurabilirBEBEKBebeğiniz 12-18 aylıkBezine tuvaletini yaptığında rahatsız olup sizden branchım isteyebilir.BEBEKBebeğiniz 12 aylıkArtık yürümeye başlayan bebeğiniz yaşıtlarıyla oyun oynamaktan zevk alır.BEBEKBebeğiniz 11 aylıkSizinle birlikte sofraya oturup kendi kendine yemek yiyebilir.BEBEKBebeğiniz 10 aylıkEtrafındakileri taklit etmeye başlayan bebeğiniz, müzik duyduğunda sallanmaya başlar. BEBEKBebeğiniz 9 aylıkUykusu biraz daha Bebek Gelişimi düzenlidir, saat olarak süresi azalabilir. Bebeklerin fiziksel ve sosyal gelişimlerini bildiğinizde bebeğin sağlıklı büyümesi ve gelişmesi için uygun besinlerin neler olduğu sorusuna yönleneceksiniz. ayında diş çıkarmaya da başlayabiliBEBEKBebeğiniz 3 aylıkMimikleri ve çıkardığı sesler güçlenen bebeğiniz, destek verildiğinde kucakta oturabiBEBEKBebeğiniz 2 aylıkBebeğinizin hareketleri daha istemli hale gelir ve sizi tanımaya başlar.BEBEKBebeğiniz 1 aylıkYeni doğan bebekler günde 15-18 saat uyurlar, el ve bacak hareketleri reflekslerdir. Hürriyet Aile/Bebek/Ay ay bebek gelişimi Ay ay bebek gelişimiAy ay bebek gelişimi tablosu ile sağlıklı bir bebek gelişiminin ilk adımlarını atın. Akşam 9’dan sonra uyur.BEBEKBebeğiniz 8 aylıkYardım almadan oturmaya başlar ve kendi boyundaki kanepelere tırmanmaya çalışır.BEBEKBebeğiniz 7 aylıkEmeklemeye başlayan bebeğiniz, her gördüğü nesneye uzanır ve almaya çalışır.BEBEKBebeğiniz 6 aylıkBebeğiniz bu dönemde nesneleri uzun süre inceleyebilir ve bazı sesiz harfleri çıkarırBEBEKBebeğiniz 5 aylıkBebek yeni geliştirdiği motor becerilerini denemek için sabahları erkenden uyanır.

  Bebek Oyunları

  Hazel Bebek kategorisi Hazel Bebek Kimdir? Bebek Oyunları Yaklaşık olarak 5 ay öncesine kadar ismini bile duymadığımız Hazel bebek, kısa sürede büyük bir yükseliş içerisine girerek kız çocuklarının en sevdiği karakter olmayı başarmıştır. Bu oyunların kalitesi arttı. Hatta Hazel'in kardeşi Matt'i de son zamanlardaki oyunlarda görüyoruz. Daha sonrasında bir çok oyunu daha çıktı. İyi eğlenceler dileriz. İkinci sıraya da Hazel'in Hazel bebek cilt bakımı oyununu koyabiliriz. Ama biz sizleri biraz geriye götürerek Hazel Bebek Hasta oyununu örnek vereceğiz. Şimdilerde ise annesi ve babasının dahi içerisinde olduğu oyunları görmek mümkün. Bu oyunda Hazel bebeğin ilgi gören oyunları arasına girmeyi başardı. İstediğiniz zaman kategorimizi ziyaret ederek sevimli bebeğin oyunlarını tamamen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Oyunuoyna.com olarak tüm Hazel bebek oyunları sitemizde bulunmaktadır. Hatta akılda kalıcı olması ile de çok kolay bir şekilde söylenebiliyor. Okul çağında olan Hazel, ablası olarak Matt'e örnek olmak istese de, yaramazlık yapmayı daha çok Bebek Oyunları sevdiği için bunu başaramaz. Çünkü kızın yer aldığı her oyun çok ilgi görüp seviliyor. Bebek ilk zamanlardaki oyunlarında, genellikle arkadaşları ile karşımıza çıkmıştı. Kızın sevilmesinin bir diğer nedeni de eğitici oyunlarının çok fazla olması. Ama bunun kadar hiç biri ilgi görmedi. Barbie gibi ünlü bir karaktere dahi kafa tutan Hazel, şuanda 50 orjinal oyunu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kızın popüler olmasını sağlayan ilk oyun bu olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Hazel ismi hem Türkçwatch, hem de yabancı dile çok uygun little isimdir. Mobil uygulamalarda dahi binlerce indirme alan karakter, patlak gözleri ve sevimli yapısı isle sevildiği düşünülüyor. Hazel Bebek Niye Kızlar Tarafından Sevildi? Patlak gözleri ve sevimli yelpısı ile kısa sürede büyük bir ün sahibi olmayı başaran Hazel, kızlar tarafından bu kadar çok sevilmesinin asıl nedeni bir çok kişi tarafından bilinmiyor. Biz oyunuoyna.com olarak ise kızın ismiye meşhur olduğunu düşünmekteyiz. Hal böisle barkınca seçim yapmakta zor. En son hazırlanan oyunda hatırlayacağınız üzere, Hazel bebek ile beraber banyoda hijyen konusunda bazı bilgiler almıştık. En Popüler Hazel Bebek Oyunları Hangileri? Bu sorunun cevabını vermek çok zor olacak. Yani Hazel bebek, 4 kişilik ailenin en büyük kız çocuğudur.

  Bebek Şarkıları

  Çocuğunuz durmuyorsa ve uyuturken ninni istiyorsa bu uygulama tam size göre olup içerisinde Bebek Şarkıları 14 adet ninni ve şarkı bulunmaktadır. Translate the description into English using Google Bebek Şarkıları Translate? Translate the description back to Turkish Translate En sevilen, en popüler 10 Türkçe çocuk şarkısını bir araya getirdik.çok şirin ve tatlı Şarkıları Dinleyin.Selamlar! The most popular, we brought together the 10 most popular Turkish children's song.very cute and sweet songsListen.Greetings! Read more En sevilen, en popüler 10 Türkçe çocuk şarkısını bir araya getirdik.çok şirin ve tatlı Şarkıları Dinleyin.Selamlar! The most popular, we fetch together the 10 most popular Turkish children's song.very cute and sweet songsListen.Greetings!. Uygulama ile; 14 adet çocuk ve bebek şarkıları' nı bebeklerinize ve çocuklarınıza dinletebilir, istediğiniz şarkıyı zil sesi olarak atayabilirsiniz. Uygulama, içerisinde 14 adet bebek şarkılarından oluşan küçük kardeşlerimize, çocuklarımıza ve yiğenlerimize dinletebileceğimiz, Android tabanlı mobil cihazlar için uygun olan bir mobil uygulamadır.
 • myayli | 5 ay önce
  eksif bilgileri nedir acaba
 • myayli | 5 ay önce
  eksif bilgileri nedir acaba
 • myayli | 5 ay önce
  eksif bilgileri nedir acaba
 • madjack8 | 12 ay önce
 • nalankaraman | 2 yıl önce
 • hilalkilicay | 2 yıl önce
  Muhteşem olmuş tebrik ederim :)
 • ankaraser | 2 yıl önce
  ilginç kare
 • francisco | 2 yıl önce
  FOTOGRAFINIZA ISIM OLAN DILEGE UYGUN OLARAK GUNESI TOPLAYAN KADRAJIYLA ; FARKLILIGIN GUZELLIGINE SAHIP BIR FOTOGRAF...RENK UYUMU NEFIS...ELLERINIZE ,EMEKLERINIZE SAGLIK..FAVORIM..TEBRIK VE SELAMLARIMLA...
 • melikfiratarslan | 3 yıl önce
  enfes
 • melikfiratarslan | 3 yıl önce
  enfes
 • irfancoban3434 | 3 yıl önce
  Harika. Tebrikler...
Yorum Yaz
  Gönder