Tüm hakları saklıdır © overunder
overunder Fotoğrafı
 • Kategori : Doğa
 • Yüklenme Tarihi : 16 10 2006 17:07
 • Copyright : overunder
Etiketler

Taş Balığı

Diğer Fotoğrafları

Testere Karidesleri Fotoğrafı

Antenli Fotoğrafı

Hayalet Fotoğrafı

Üstüste Fotoğrafı

Tüylü Bodur Yengeç Fotoğrafı

Colemans Fotoğrafı

Beyaz Gözlü Mürenler Fotoğrafı

Aç Ağzını Fotoğrafı

Yarasa Balığı Fotoğrafı

Cesur Fotoğrafı

Mavi Ayaklı Fotoğrafı

Kılkuyruk 2 Fotoğrafı

Yeni Fotoğraflar

mavi,çiçek Fotoğrafları ağaçlar, yol Fotoğrafları galata, galata kulesi, beyoğlu, ağaç Fotoğrafları Fotoğrafları küçükyalı, günbatımı, deniz, ay, güneş Fotoğrafları kalamış, marina, kadıköy, mart, bulutlar Fotoğrafları güneş, cami, deniz, günbatımı, kadıköy, fatih, istanbul Fotoğrafları insan, moskova, yağmur, kırmızı Fotoğrafları çesme, chicago, şehir, downtown Fotoğrafları insan, portre, cep telefonu Fotoğrafları niagara, şelale, gökkuşağı Fotoğrafları makedonya,matka,kanyon,nikon,d5000,kayık,doğa Fotoğrafları
Yem  Yalı Çapkını2 Geçmiş  Kardinal Baliği Ston Küçük Liman Ve Müze Mercanların Altında Yellow`nblue Matamata chelys Fimriata

Bunun Bir Balık Olduğuna Inanmak Zor Evet, Ama Balık Işte..
Gözü Alışkın Olmayanlar Geniş Ağız Çizgisini Görürlerse Daha Kolay Gözönüne Getirebilirler. Bu Görünmez Balık Sualtının En Zehirli Hayvanlarından Biri, Sırtındaki Dikenin Üstüne Basmak Ölümle Sonuçlanabiliyor. Ama Bir Kere Bulunca Fotograflaması Kolay, Onu Görmediğinizden O Kadar Emin Ki Objektifi Suratına Yapıştırana Kadar Kaçmıyor:)

 • huduni | 9 yıl önce
  Etme Burak, Yapma Burak! Hata bu. Hiç caanım 5D su altına iner mi? :)) Şaka bir yana muhteşem bir kadraj, enfes bir çekim.

  Fotoğrafa baktıkça bakasım geldi. Bu minicik halinde bile (12 kusur megapiksele kıyasla) detayları olduğu gibi yansıtan, gözleri alışık olmayanlara ortada balık aratan, nereye bakacağını bilene ise kompozisyon için şapka çıkartmak gerektiğini düşündüren enfes bir çalışma olmuş.

  Tüm portfolyonu inceledim. Fotoğraflarının hemen hepsi birbirinden güzel ve değerli... ve çok! Bu kareye ise hayran kalıp tüm tebriklerimi bu karede sunmak isterim.

  Sahi, housing olarak ne kullanıyorsun? Bir de flaş?

  Saygılarımla.
 • nile | 9 yıl önce
  çok ilginç bir hayvan belgesel niteliginde bir kare olmuş !uzun uzun baktıktan sonra ala ala yüzünden gözlerini seçebildim,tabi ağızınıda öyle!

  renkli ve dokusu balığa benzemeyen bu kare garip geldi!!!!
  başarılar arkadasım

  kolay gelsin
 • masalsu | 9 yıl önce
  çok ilginç bir hayvan belgesel niteliginde bir kare olmuş !uzun uzun baktıktan sonra ala ala yüzünden gözlerini seçebildim,tabi ağızınıda öyle!
  bu hayvanı denizaltındamı kareye aldınız merak ettim ?
  renkli ve dokusu balığa benzemeyen bu kare garip geldi!!!!
  başarılar arkadasım:):):)
 • HMS | 9 yıl önce
  puzzle gibi olmuş hocam.
  hala bulamadım balığın yerini.
  fırsatınız olursa bana işaretleyip gönderin :)

  onjeyi henüz göremediğim için puan da veremiyorum :)


  dalın sağlıcakla.
  hakan.
Yorum Yaz
  Gönder