Portre Ve Insan Fotoğrafları / Oyuncaklarım Çamurdan

Tüm hakları saklıdır © oznur_cin
oznur_cin Fotoğrafı
 • Kategori : Portre Ve Insan
 • Yüklenme Tarihi : 01 09 2006 15:42
 • Copyright : oznur_cin

Diğer Fotoğrafları

İsimsiz Fotoğrafı

Geçmişten Bugüne Fotoğrafı

İsimsiz Fotoğrafı

Sarıkeçili Damat Fotoğrafı

Damlalar Fotoğrafı

Fındık Fotoğrafı

Selam Fotoğrafı

Hasan Dağı Fotoğrafı

İsimsiz Fotoğrafı

Kalenin Dibinde Fotoğrafı

Camekan 2 Fotoğrafı

Camekan Fotoğrafı

Yeni Fotoğraflar

 Fotoğrafları Fotoğrafları çiçek,karabük,yenice ormanları Fotoğrafları cüzdan, deri, deriçanta, dericüzdan, deritütünkesesi, eldikişi, elişi, etsy, filtre, handcrafted, handmade, hediye, kart, leather, leatherart, leathercrafter, leatherlove, leathers, leatherwork, madeinturkey, pasaport, passport, sigara, smleathergood Fotoğrafları cüzdan, deri, deriçanta, dericüzdan, deritütünkesesi, eldikişi, elişi, etsy, filtre, handcrafted, handmade, hediye, kart, leather, leatherart, leathercrafter, leatherlove, leathers, leatherwork, madeinturkey, pasaport, passport, sigara, smleathergood Fotoğrafları tütün, tütünkesesi, kadifedenkesesi, deritütünkesesi, elyapımıderitütünkesesi Fotoğrafları tütün, tütünkesesi, kadifedenkesesi, deritütünkesesi, elyapımıderitütünkesesi Fotoğrafları çiçek,sonbahar,kavanoz,doğa,bahçe,çiçek Fotoğrafları yağmur,gül,diken,doğa,bahçe,damla Fotoğrafları lara, doğa, deniz Fotoğrafları bitki, doğa Fotoğrafları kar Fotoğrafları
Kaçış Uyuyan Güzel Şehir Ve çocuk Koca Göz Sonbahar Usta Yaşam Masum çocuk Eksik Parça Lyd2012

Lübnan Ile Dayanışma Sergisi Için Fotoğraf Çekmeye Çıktım, Birden Fazla Çocuk Hali Mevcut Olduğu Için Bunu Yüklemeyi Uygun Gördüm.
29/08/06
Sille/konya

 • mercimekteyze | 11 yıl önce
  Merhabalar, çocuk-mekan-oyun ilişkisini güzel vurgulamışsınız. Öndeki ve arkadaki çocuklar ile arkadaki kadınların üçer kişilik dizilimi kadrajı kalabalıklaştırmamış, aksine güzel bir sıralama çıkmış ortaya. Bence fotoğrafın kontrastı yerinde, sb olması da konuyu daha iyi vurgulamış. Bir küçük önerim, oyunu izleyen kız çocuğunun - ki, kız çocuğunun karedeki en etkileyici ifade olduğunu belirtmek isterim- yanındaki iki çocuk da aynı ifade ile dikkatleri oyuna yönelteselerdi oynayan ve izleyen çocuk tezatlığı daha net ortaya çıkar ve belki de konu burada aranabilirdi. Ama bence bu haliyle, oynayan çocuklarla iyi bir kompozisyon çıkarmışsınız. Kutlarım.
 • neyfer | 11 yıl önce
  Ellerine sağlık Öznur Hanımcım:)) Süper fotoğraf olmuş, amaç yerini bulmuş. Tebrikler..
 • jaman | 11 yıl önce
  siyah beyaz fotoğraf daha bir başka daha bir oryantal,nebileyim daha bir trt kuşağı sanki. çocukarın doğallığı gayet güzel olmuş. çamurla oynayan çocukarı izleyen bir küçük kız ve tam tersine onları seyretmeyen iki erkek çocuk. güzel ellerinize sağlık.
 • matmaca | 11 yıl önce
  Merhabalar Öznur.

  Çocuklar üzerine güzel bir kompozisyon. Kontrastın arttırılması daha etkileyici kılardı fotoğrafınızı. Arka alandaki teysenin kadraja girmeside hoş olmuş.

  Elinize sağlık.
Yorum Yaz
  Gönder