Fotohaber Fotoğrafları / Küçük Mankenler

Tüm hakları saklıdır © keremkocalar
keremkocalar Fotoğrafı
 • Kategori : Fotohaber
 • Yüklenme Tarihi : 18 06 2006 14:34
 • Copyright : keremkocalar

Diğer Fotoğrafları

Mersin’in �ncileri Fotoğrafı

Mevlana Fotoğrafı

''sarı Altın'' Fotoğrafı

Yaş Fotoğrafı

Pelikan Fotoğrafı

Bir Gram Ekmek �çin Fotoğrafı

Maymuncuk Fotoğrafı

Mersin'de Yaşam Fotoğrafı

''7'' Fotoğrafı

Şehitlerin Ardından Fotoğrafı

Hüsnü Şenlendirici Fotoğrafı

Yangın Fotoğrafı

Yeni Fotoğraflar

little owl, athene noctua, kukumav, burdur gölü Fotoğrafları mısır pişmemiş Fotoğrafları incir böğürtlen üzüm Fotoğrafları domates kurutma Fotoğrafları violet crowned woodnymph, thalurania colombica, mor taçli ağaç perisi, neotropics Fotoğrafları cattle egret, bubulcus ibis, siğir balikçili Fotoğrafları #americanrobin #turdusmigratorious #nearctic Fotoğrafları yeşillik Fotoğrafları çiçek Fotoğrafları martı fotoğrafları,martı fotoğrafı,üsküdar martı,havada martı,boğaz ve martı,vapur ve martı, üsküdar camii Fotoğrafları martı fotoğrafları,martı fotoğrafı,martı,havada martı,boğaz ve martı,vapur ve martı Fotoğrafları martı fotoğrafları,martı fotoğrafı,üsküdar martı,havada martı,boğaz ve martı,vapur ve martı, üsküdar camii Fotoğrafları
Efe �i Güzel Düşler Gör

Ilköğrenim Seviyesindeki Öğrencilerin Boylarından Büyük Defilesi. Üzerlerindeki Birbirlerinden Güzel Giysiler, 150 Öğrencinin El Emeği, Göz Nuru.. Ben Bu Fotoyu Çok Beğenmiştim. Yorumlarınız Için Şimdiden Çok Teşekkürler.

 • Yakutii | 11 yıl önce
  Kırmızı elbisenin göz alıcılığıyla kızımızın duruş ve verdiği poz çok güzel. Biraz netlik ve noise problemi var. Bence daha sade bir çerçeveyle sunumu daha güzel olabilirdi. Çerçevenin de kırmızı olması benim gözümü boğdu modele hemen odaklanamadım mesela.

  Çalışmalarınızda başarılar...
 • EldanarTelrunya | 11 yıl önce
  Merhabalar Kerem Bey,
  kırmızı elbisenin göz alıcılığını ve enerjisini, fon rengi dengelemiş; bu nedenle çok hoş duruyor; ancak bir miktar netlik sorunu var. Kadraj da oldukça güzel, çerçeve konusunda biraz kararsız kaldım. Fakat sonuç olarak hoş bir çalışma, ellerinize sağlık.

  Sevgi ve saygılarımla,
  İrem Tural
Yorum Yaz
  Gönder