Tüm hakları saklıdır © keremkocalar
keremkocalar Fotoğrafı
 • Kategori : Fotohaber
 • Yüklenme Tarihi : 18 06 2006 14:34
 • Copyright : keremkocalar

Diğer Fotoğrafları

Mersin’in �ncileri Fotoğrafı

Mevlana Fotoğrafı

''sarı Altın'' Fotoğrafı

Yaş Fotoğrafı

Pelikan Fotoğrafı

Bir Gram Ekmek �çin Fotoğrafı

Maymuncuk Fotoğrafı

Mersin'de Yaşam Fotoğrafı

''7'' Fotoğrafı

Şehitlerin Ardından Fotoğrafı

Hüsnü Şenlendirici Fotoğrafı

Yangın Fotoğrafı

Yeni Fotoğraflar

türk neymar,yerli neymar,esenlerli neymar,cem güven jr, cem njr Fotoğrafları türk neymar,yerli neymar,esenlerli neymar,cem güven jr, neymar'a benzeyen türk Fotoğrafları mum çiçeği, solmuş, güzel Fotoğrafları doğa, manzara, deniz, kum, dağlar, güneş, gün batımı, plaj, Fotoğrafları doğa, yalnızlık, duygusal, göl Fotoğrafları Fotoğrafları nazar degmesin Fotoğrafları Fotoğrafları Fotoğrafları istanbul,manzara,kızkulesi Fotoğrafları gece balıkçılı, black crowned night heron, nycticorax nycticorax Fotoğrafları alakarga, garrulus glandarius, eurasian jay Fotoğrafları
Efe �i Güzel Düşler Gör

Ilköğrenim Seviyesindeki Öğrencilerin Boylarından Büyük Defilesi. Üzerlerindeki Birbirlerinden Güzel Giysiler, 150 Öğrencinin El Emeği, Göz Nuru.. Ben Bu Fotoyu Çok Beğenmiştim. Yorumlarınız Için Şimdiden Çok Teşekkürler.

 • Yakutii | 10 yıl önce
  Kırmızı elbisenin göz alıcılığıyla kızımızın duruş ve verdiği poz çok güzel. Biraz netlik ve noise problemi var. Bence daha sade bir çerçeveyle sunumu daha güzel olabilirdi. Çerçevenin de kırmızı olması benim gözümü boğdu modele hemen odaklanamadım mesela.

  Çalışmalarınızda başarılar...
 • EldanarTelrunya | 10 yıl önce
  Merhabalar Kerem Bey,
  kırmızı elbisenin göz alıcılığını ve enerjisini, fon rengi dengelemiş; bu nedenle çok hoş duruyor; ancak bir miktar netlik sorunu var. Kadraj da oldukça güzel, çerçeve konusunda biraz kararsız kaldım. Fakat sonuç olarak hoş bir çalışma, ellerinize sağlık.

  Sevgi ve saygılarımla,
  İrem Tural
Yorum Yaz
  Gönder