Doğa Fotoğrafları / Deniz Kestanesi

Tüm hakları saklıdır © krpz
krpz Fotoğrafı
 • Kategori : Doğa
 • Yüklenme Tarihi : 07 10 2009 13:46
 • Copyright : krpz
Etiketler

deniz kestanesi

Diğer Fotoğrafları

Deniz Tavsanlari Fotoğrafı

Tuplu Kurt Fotoğrafı

Deniz Tavsani-iii Fotoğrafı

Müren-ii Fotoğrafı

Hatalı Park Fotoğrafı

Aplysia Dactylomela Fotoğrafı

Small Rock Fish Fotoğrafı

Çizgili Hani Fotoğrafı

Deniz Tavşanı-ii Fotoğrafı

Kuş Düzeni Fotoğrafı

Deniz Tavşanı Fotoğrafı

Müren Fotoğrafı

Yeni Fotoğraflar

cüzdan, deri, deriçanta, dericüzdan, deritütünkesesi, eldikişi, elişi, etsy, filtre, handcrafted, handmade, hediye, kart, leather, leatherart, leathercrafter, leatherlove, leathers, leatherwork, madeinturkey, pasaport, passport, sigara, smleathergood Fotoğrafları cüzdan, deri, deriçanta, dericüzdan, deritütünkesesi, eldikişi, elişi, etsy, filtre, handcrafted, handmade, hediye, kart, leather, leatherart, leathercrafter, leatherlove, leathers, leatherwork, madeinturkey, pasaport, passport, sigara, smleathergood Fotoğrafları tütün, tütünkesesi, kadifedenkesesi, deritütünkesesi, elyapımıderitütünkesesi Fotoğrafları tütün, tütünkesesi, kadifedenkesesi, deritütünkesesi, elyapımıderitütünkesesi Fotoğrafları çiçek,sonbahar,kavanoz,doğa,bahçe,çiçek Fotoğrafları yağmur,gül,diken,doğa,bahçe,damla Fotoğrafları lara, doğa, deniz Fotoğrafları bitki, doğa Fotoğrafları kar Fotoğrafları boat-orange-photo-bymeralmeri-sea-ıstanbul-turkey Fotoğrafları turkey-boat-sea-ıstanbul-photo-bymeralmeri Fotoğrafları Fotoğrafları
Deniz Kestanesi Echinoida Deniz Kestaneleri  Deniz Kestanesi Deniz Kestanesi Deniz Kestanesi Deniz Kestanesi  Yenilesi Deniz Kestanesi  Deniz Kestanesi

Fotografin Orjinaline Zoom Yaparak Bir Parcasini Kestim. Kırmızı Deniz Kestanesinin Ucu Beyaz Ana Dikenleri Disinda Yuzeyindeki Kucuk Dikenlerle Birlikte Goruntu Olarak Hosuma Gittigi Icin Sizinle De Paylasmak Istedim. Dalis Yeri: Karaburun.

 • Train_spotting | 8 yıl önce
  Selam
  Dusunce guzel ve izlemesi keyifli. Daha net ve keskin olmasini isterdim ama siz de haklisiniz G9 la ancak bu kadar oluyor herhalde. Firsatiniz olursa yuksek pikselli bir kamerayla tekrarlarsaniz keyifle izleriz :)
  Iyi Cekimler
 • lilithlita | 8 yıl önce
  Kerem Bey, güzel bir soyut çalışma olmuş, photoshop'ta level'ı ile az bir şey oynarsanız çok daha iyi bir keskinlik yakalayabilirsiniz.
  Tebrikler
  Sevgi ve saygılarımla
  Cigdem Cooper
Yorum Yaz
  Gönder