Doğa Fotoğrafları / Magosa Maraş Bölgesi - Kktc

Tüm hakları saklıdır © cooldesperado
cooldesperado Fotoğrafı
 • Kategori : Doğa
 • Yüklenme Tarihi : 28 12 2008 19:54
 • Copyright : cooldesperado

Diğer Fotoğrafları

Kıbrıs’ta Gökkuşağı Fotoğrafı

Gün Batımı Ve Balıkçı © Fotoğrafı

Apostolos Andreas Kilisesi - Karpaz  Kktc Fotoğrafı

Karpaz- Kıbrıs Fotoğrafı

Apostolos Andreas’taki Rahibe Fotoğrafı

Magosa Maraş Bölgesi - Kktc Fotoğrafı

Samos Adası’nda Gün Batımı Fotoğrafı

Erkeği Ararken  - New York Fotoğrafı

Yalnız Şemsiye - Güzlçamlı  Kuşadası Fotoğrafı

Apostolos Andreas Manastırı 2 - Karpaz Fotoğrafı

Apostolos Andreas - Karpaz  Kıbrıs Fotoğrafı

The Sand cyprus - Kıbrıs Fotoğrafı

Yeni Fotoğraflar

 Fotoğrafları izmit, günbatımı, Fotoğrafları yakuponat Fotoğrafları yakuponat Fotoğrafları kuzeyce-rize Fotoğrafları düzce torkul gölü doğa manzara Fotoğrafları ist Fotoğrafları balıkçı,tekne,deniz,balıkçı teknesi,gökyüzü,mavi,doğa,balık,açık,canon,l,diyafram,enstantane,exif Fotoğrafları yakuponat,elbistan Fotoğrafları yakuponat,elbistan Fotoğrafları yakuponat,elbistan Fotoğrafları mimari Fotoğrafları
Elbistan Dağları Ssarının Ufak Teması Kar çiçeği Alıç Muhteşem Dalgalar Waterfall Botanik bakırköy_24 Şelale
 • MASAL7 | 6 yıl önce
  bende maraşlıyım ama kahramanından... :P
 • AydemirAy | 9 yıl önce
  Arkadasımız biraz yanlış bilgiler vermis, 4000 yuk gemisi kum getirilme isi hikayedir, Orta çağdan kalan bu hikaye hala devam etmektedir.
  Kapalı Maraş olarak adlandırılan bölgeye sadece giriş Askeri perdonel için değil Kapalı Maraşta bulunan Yurtta kalan asker ççukları için ve askeri rutbelilerin yada öğrencilerin davetiylede girilebilir.
  Guzel bir yerdir ama saat 12yi geçtikten sonra güneş binaların arkasında kaldığından kumsala güneş gelmez buda buranın en büyük handikapıdır.

  Fotoğraf çok güzel olmuş, 6 yıl kaldığım Mağusayı özlemişim bunu anladım. Doğu akdeniz üniversitesinde okurken Palm Beach otelde de part-time çalısıyordum. güzel bir anı tazeleme oldu benim için.

  Tebrik ederim.
 • embriyolog | 9 yıl önce
  maraş bölgesi, şu anda yerleşime kapalı olan, bm kontrolunde türk askerinin elinde olan bir bölgede. bölgede 8852 adet boş bina bulunmaktadır, hane değil bina.. orijinal olarak korunan 2 adet yapı vardır, birisi ismini hatırlayamadığım kilise ki bu kilisede dünyanın en küçük incili olduğu söylenen bir incil bulunmaktadır, diğer yapı ingiliz kraliyet ailesine ait bir oteldir. zamanın las vegası olan, kumar merkezi olarak değerlendirilen bir yerdi, plajında bulunan kumlar zamanında kullanılmak için 4000 yük gemisi ile mısırdan getirilmiştir.. savaşın izlerini çok net yansıtan bir alandır.. palm beach otelden en yakın hali görülebilir.. askeri personel harici içeri girmek, fotoğraf çekmek ve video kaydı yapmak yasaktır.. kuralı ihlal ettiğim için 3 gün sorgulanmış bii olarak size yapmanızı tavsiye etmem.. netlik ve ışık problemi var... saygılar
Yorum Yaz
  Gönder